Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för SM Parabowlare 2019

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till SM Parabowlare 2019:


Namn

Klubb

Klass

Start
Rebecca Gustafson BK Alley Team Damer A Lördagen den 11 maj kl 15.00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A Söndagen den 12 maj kl 12.00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer A Lördagen den 4 maj kl 09.00
Lisa Nordström-Green BK Merci Damer A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Emma Persson BK Miss Damer A Söndagen den 5 maj kl 12.00
Elizabeth Lindgren BK Prana Damer A Lördagen den 11 maj kl 09.00
Katarina Evergren BK Skoj Damer A Söndagen den 12 maj kl 15.00
Maria Billgren BK Skoj Damer A Söndagen den 12 maj kl 15.00
My Olsson BK Stjärnan Damer A Fredagen den 10 maj kl 15.00
Erika Nordström BK Tranan Damer A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Lena Svanström BK Tranan Damer A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Eva Markussen BK Varg Para Damer A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Veronika Karlsson Eksjö BK/EBOK Damer A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer A Söndagen den 5 maj kl 12.00
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Elina Gustafsson Göinge HIF Damer A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Jenny Almroth Göinge HIF Damer A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Hannah Schöön IF Fregatten Lidköping Damer A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer A Lördagen den 11 maj kl 09.00
Emma Lantz Klotrullarnas BK Damer A Lördagen den 4 maj kl 09.00
Josefina Larsson Klotrullarnas BK Damer A Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Ulrika Wrede Trollhättans HIF Damer A Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Desirée Lundin Volvo FK Damer A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Sabina Svensson BK Skoj Damer B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Gunilla Johansson BK Tranan Damer B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Ida Sjöberg BK Tranan Damer B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Ida Lindberg BK Triss Damer B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Maria Couchér BK Varg Para Damer B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Catharina Ståhle CarlstadHammarö IF Damer B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Elise Norqvist CarlstadHammarö IF Damer B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Josefina Kimling Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Åsa Mårtensson FF Österlen Damer B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Elin Olanders Föreningen Parasport Lund Damer B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer B Lördagen den 4 maj kl 09.00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer B Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Linda Lispers Nannylunds IF Damer B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Carina Johansson RBU Västerås Damer B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Eva Hilding RBU Västerås Damer B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Josefine Mattsson Team Kinnekulle HBK Damer B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Sara Hertzberg Team Kinnekulle HBK Damer B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Erica Johansson Trollhättans HIF Damer B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Sandra Kyrk Trollhättans HIF Damer B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Marianna Ernemar BK Bus Damer C Lördagen den 11 maj kl 12.00
My Grufman BK Pliggen Damer C Lördagen den 11 maj kl 09.00
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Emelie Kero BK Tranan Damer C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Anna Lundström BK Varg Para Damer C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Terese Olsson BK Varg Para Damer C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Karin Jonsson CarlstadHammarö IF Damer C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Karin Karlsson CarlstadHammarö IF Damer C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Lina Träff CarlstadHammarö IF Damer C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Ella Moen Eskilstuna Parasportförening Damer C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Erica Vidberg Föreningen Parasport Lund Damer C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Cecilia Nilsson Gullboda IF Damer C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Viktoria Bäckström Gullboda IF Damer C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Anna Stettinius Göinge HIF Damer C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Emelie Zachariasson HBK Åsen Damer C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Frida Marntell HBK Åsen Damer C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Carina Andersson IF Fregatten Lidköping Damer C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Eva Ramberg IF Fregatten Lidköping Damer C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Ann-Sofie Blom Johannesberg-Lillängens IF Damer C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Linnéa Johansson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Pernilla Gustavsson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Ulrika Ljungberg Johannesberg-Lillängens IF Damer C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Emma Sjödin KFUM Kometerna Damer C Lördagen den 11 maj kl 09.00
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer C Lördagen den 4 maj kl 09.00
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Frida Westerström Nannylunds IF Damer C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Linda Jansson Nannylunds IF Damer C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Patricia Müller Nannylunds IF Damer C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Maria Jansson RBU Västerås Damer C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Sanna Bohlin RBU Västerås Damer C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Sofie Ytterberg RBU Västerås Damer C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Monica Persson BK Bowlinggänget Damer D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Emma Larsson CarlstadHammarö IF Damer D Söndagen den 5 maj kl 12.00
Madelen Kangosjärn Eskilstuna Parasportförening Damer D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Anette Arvidsson FF Österlen Damer D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Emma Tillgren FF Österlen Damer D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Ida Stenkilsson FF Österlen Damer D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Emmy Grubb Föreningen Parasport Lund Damer D Söndagen den 5 maj kl 12.00
Susanne Hideborg Gullboda IF Damer D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Ulrika Backman Gullboda IF Damer D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Sofia Jacobsson Göinge HIF Damer D Söndagen den 12 maj kl 09.00
Josefin Johansson HBK Åsen Damer D Söndagen den 12 maj kl 15.00
Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer D Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Sofie Knutsson Nannylunds IF Damer D Lördagen den 11 maj kl 18.00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 11 maj kl 12.00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 11 maj kl 12.00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Maria Thorén RBU Västerås Damer D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Mirjeta Tahiri RBU Västerås Damer D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Caroline Tagesson Team Kinnekulle HBK Damer D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Lisa Åslund Team Kinnekulle HBK Damer D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Marie Torstensson Team Kinnekulle HBK Damer D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Suzanna Ristoska Team Kinnekulle HBK Damer D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Niklas Johansson BK Bullerby Gotlandsränna A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Roger Johansson BK Taggen Gotlandsränna A Fredagen den 10 maj kl 15.00
Micky Hellman BK Tranan Gotlandsränna A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Bo Lindahl BK Varg Para Gotlandsränna A Söndagen den 12 maj kl 12.00
Maria Lindqvist BK Varg Para Gotlandsränna A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Sophia Isaksson HBK Åsen Gotlandsränna A Söndagen den 12 maj kl 15.00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Gotlandsränna A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Lars Holmqvist IF Fregatten Lidköping Gotlandsränna A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Patrik Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Sofie Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Anna Märtha Kämpe BK Tranan Gotlandsränna B Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Helena Claesson BK Tranan Gotlandsränna B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Arne Fält Göinge HIF Gotlandsränna B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Kenneth Hansson Göinge HIF Gotlandsränna B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Stefan Karlsson Klotrullarnas BK Gotlandsränna B Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Gotlandsränna B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Camilla Koijan RBU Västerås Gotlandsränna B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Jonas Thor RBU Västerås Gotlandsränna B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Johnny Eriksson Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Marie SR Andersson Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Amanda Andersson Trollhättans HIF Gotlandsränna B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Camilla Pettersson Trollhättans HIF Gotlandsränna B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Carina Dahlsten Trollhättans HIF Gotlandsränna B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Viktoria Tössberg Trollhättans HIF Gotlandsränna B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A Söndagen den 12 maj kl 12.00
Magnus Karlsson BK Bullerby Herrar A Lördagen den 11 maj kl 09.00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar A Söndagen den 5 maj kl 12.00
Johnny Nilsmats BK Cahoot Herrar A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Lördagen den 11 maj kl 15.00
Daniel Ousbäck BK Kyrk Skövde Herrar A Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar A Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Zoran Caric BK Kyrk Skövde Herrar A Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Kevin Sigurdh BK Loket Herrar A Lördagen den 11 maj kl 09.00
Tord Andersson BK Tegnér Herrar A Söndagen den 5 maj kl 12.00
Emil Ura BK Tranan Herrar A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Sammy Juslin BK Tranan Herrar A Lördagen den 4 maj kl 15.00
Krister Broström BK Wege Herrar A Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Henrik Ronström BS 23 Herrar A Lördagen den 11 maj kl 09.00
Bosse Henriksson CarlstadHammarö IF Herrar A Söndagen den 5 maj kl 12.00
Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar A Lördagen den 4 maj kl 12.00
Eddie Engström FF Österlen Herrar A Lördagen den 4 maj kl 12.00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar A Söndagen den 12 maj kl 09.00
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar A Söndagen den 12 maj kl 15.00
Andreas Karlsson Hurricanes BK Herrar A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar A Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar A Lördagen den 4 maj kl 09.00
Tony Andersson KFUM Bowling Karlskrona Herrar A Fredagen den 10 maj kl 12.00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar A Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Per Bellinder Mariestads BS Herrar A Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar A Söndagen den 12 maj kl 12.00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar A Söndagen den 12 maj kl 12.00
Alexander Johansson Sollentuna BwK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar A Fredagen den 10 maj kl 15.00
Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 12.00
Dan Hildingsson Vara BK Herrar A Söndagen den 5 maj kl 15.00
Alexander Engström Volvo FK Herrar A Lördagen den 11 maj kl 18.00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar B Lördagen den 11 maj kl 09.00
Jens Persson BK Kristallen Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Anders Svanström BK Tranan Herrar B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Mattias Andersson BK Tranan Herrar B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Arvid Wårfors BK Viskan Herrar B Fredagen den 10 maj kl 12.00
Philip Wändemark BK Viskan Herrar B Fredagen den 10 maj kl 12.00
Lars Bäckström CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Marcuz Ekström CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Markus Almberg CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Mattias Grönberg CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Sven Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Victor Nygren CarlstadHammarö IF Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Anders Olsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Mikael Eriksson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Magnus Ekström FF Österlen Herrar B Lördagen den 4 maj kl 12.00
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Göran Carlqvist Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Johan Rosell Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 5 maj kl 12.00
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Laban Larsen Göinge HIF Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar B Söndagen den 12 maj kl 09.00
Linus Larsson HBK Åsen Herrar B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B Söndagen den 12 maj kl 15.00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Jan Mellgren IF Fregatten Lidköping Herrar B Lördagen den 4 maj kl 15.00
Albin Hyseni Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Daniel Henriksson KFUM Kometerna Herrar B Lördagen den 11 maj kl 09.00
Robert Ivnäs KFUM Kometerna Herrar B Lördagen den 11 maj kl 09.00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar B Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Martin Gustavsson Klotrullarnas BK Herrar B Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Håkan Borg Nannylunds IF Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Ronnie Stiernberg Nannylunds IF Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Per Larsson Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar B Söndagen den 12 maj kl 12.00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Said Shemsi RBU Västerås Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Niklas Persson Team Kinnekulle HBK Herrar B Söndagen den 5 maj kl 15.00
Fredrik Mowitz Trollhättans HIF Herrar B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Tobias Sundgren Trollhättans HIF Herrar B Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Daniel Widberg Täby BwK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Mats Axelsson Täby BwK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 12.00
Daniel Karlsson Vetlanda BC Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Markus Lund Vetlanda BC Herrar B Lördagen den 11 maj kl 15.00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 09.00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar B Lördagen den 11 maj kl 18.00
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar C Lördagen den 11 maj kl 09.00
Emanuel Holmberg BK Skoj Herrar C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar C Söndagen den 12 maj kl 15.00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Ludwig Ehn BK Tranan Herrar C Lördagen den 4 maj kl 15.00
Dennis Andersson BK Varg Para Herrar C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Paul Gustafsson BK Varg Para Herrar C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Christer Gyhlén Johansson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Joel Sundhäll CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Lars-Peter Johannesson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Martin Andersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Mats-Erik Holgersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Sigvard Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Stefan Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
William Andersson CarlstadHammarö IF Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Alfred Fogelström Jungell Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Christian Alm Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Marcus Borggren Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Rasmus Erbs Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Fredrik Håkansson FF Österlen Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Jan-Anders Johannesson FF Österlen Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Max Engberg FF Österlen Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 5 maj kl 12.00
Lars Edvardsson Gullboda IF Herrar C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar C Söndagen den 12 maj kl 09.00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Lars-Gunnar Feldt IF Fregatten Lidköping Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Oscar Pilkvist IF Fregatten Lidköping Herrar C Lördagen den 4 maj kl 12.00
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar C Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar C Lördagen den 4 maj kl 09.00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Jimmy Andersson Klotrullarnas BK Herrar C Lördagen den 4 maj kl 09.00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar C Lördagen den 4 maj kl 09.00
Rickard Ljungberg Klotrullarnas BK Herrar C Lördagen den 4 maj kl 09.00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Albin Lander Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Bo Ullrich Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Conny Eriksson Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Daniel Alyhr Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Krister Karlsson Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Per Rundblad Nannylunds IF Herrar C Lördagen den 11 maj kl 18.00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Joakim Jönsson Palmstadens HBK Herrar C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar C Fredagen den 10 maj kl 15.00
Tomas Holm Palmstadens HBK Herrar C Söndagen den 12 maj kl 12.00
Albin Bengtsson RBU Västerås Herrar C Lördagen den 11 maj kl 15.00
David Rosberg RBU Västerås Herrar C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Rasmus Mälberg RBU Västerås Herrar C Lördagen den 11 maj kl 15.00
Emil Sahlström Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Gustaf Sandh Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Henrik Linden Team Kinnekulle HBK Herrar C Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Ingemar Åsevall Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Joakim Moberg Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Kenneth Magnusson Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Per Mellberg Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Anders Sävström Trollhättans HIF Herrar C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Åke Eldenholm Trollhättans HIF Herrar C Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Michael Strömhielm Täby BwK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Nils Rockberg Täby BwK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Patrik Ingö Täby BwK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Lördagen den 11 maj kl 12.00
Stefan Andersson Vara BK Herrar C Söndagen den 5 maj kl 15.00
Joakim Åstenius BK Pliggen Herrar D Lördagen den 11 maj kl 09.00
Robin Elvin BK Pliggen Herrar D Lördagen den 11 maj kl 09.00
Robin Lundell BK Pliggen Herrar D Lördagen den 11 maj kl 09.00
Roman Polyansky BK Pliggen Herrar D Lördagen den 11 maj kl 09.00
Christian Svensson BK Skoj Herrar D Söndagen den 12 maj kl 15.00
Kenneth Sandberg BK Skoj Herrar D Söndagen den 12 maj kl 15.00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar D Söndagen den 12 maj kl 15.00
Daniel Hult BK Tranan Herrar D Lördagen den 4 maj kl 15.00
Emil Antonsson BK Tranan Herrar D Lördagen den 4 maj kl 15.00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar D Söndagen den 12 maj kl 09.00
Leif Öijevall Eskilstuna Parasportförening Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Santosh Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Leif Itander FF Österlen Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Erik Roos Gullboda IF Herrar D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Mattias Frank Göinge HIF Herrar D Söndagen den 12 maj kl 09.00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar D Söndagen den 12 maj kl 09.00
Anders Johansson HBK Åsen Herrar D Söndagen den 12 maj kl 15.00
Andreas Rosén IF Fregatten Lidköping Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Daniel Flinck IF Fregatten Lidköping Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Eric Bohman IF Fregatten Lidköping Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Oliver Täng IF Fregatten Lidköping Herrar D Lördagen den 4 maj kl 12.00
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D Onsdagen den 8 maj kl 18.00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar D Tisdagen den 7 maj kl 18.00
Abbas Haydari Nannylunds IF Herrar D Lördagen den 11 maj kl 18.00
Peter Johansson Nannylunds IF Herrar D Lördagen den 11 maj kl 18.00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D Söndagen den 12 maj kl 12.00
Henrik Johansson RBU Västerås Herrar D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Leif Bäckström RBU Västerås Herrar D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Magnus Hellström RBU Västerås Herrar D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Michael Wikström RBU Västerås Herrar D Lördagen den 11 maj kl 15.00
Carl Ahlberg Team Kinnekulle HBK Herrar D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Carl Winnerstam Team Kinnekulle HBK Herrar D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Peter Edvinsson Team Kinnekulle HBK Herrar D Söndagen den 5 maj kl 15.00
Jori Tegelberg Trollhättans HIF Herrar D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Magnus Molin Trollhättans HIF Herrar D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Robin Lundgren Trollhättans HIF Herrar D Torsdagen den 9 maj kl 18.00
Sebastian Bäcklund Trollhättans HIF Herrar D Torsdagen den 9 maj kl 18.00