Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 11 maj kl 12.00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anna-Karin Bäck BK Bus Damer B
2. Marianna Ernemar BK Bus Damer C
3. Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B
4. Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A
5. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C
6. Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C
7. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D
8. Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C
9. Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer C
10. Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B
11. Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D
12. Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A
13. Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B
14. Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B
15. Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C
16. Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer C
17. Alexander Johansson Sollentuna BwK Herrar A
18. Daniel Widberg Täby BwK Herrar B
19. Mats Axelsson Täby BwK Herrar B
20. Michael Strömhielm Täby BwK Herrar C
21. Nils Rockberg Täby BwK Herrar C
22. Patrik Ingö Täby BwK Herrar C
23. Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar C
24. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
25. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
26. Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
27. Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
28. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
29. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
30. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
31. Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
32. Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
33. Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
34. Reserverad plats    
35. Reserverad plats    
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anna-Karin Bäck BK Bus Damer B
  Marianna Ernemar BK Bus Damer C
2. Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A
  Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B
3. Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B
  Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B
4. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C
  Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C
5. Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer C
  Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer C
6. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D
  Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C
7. Michael Strömhielm Täby BwK Herrar C
  Patrik Ingö Täby BwK Herrar C
8. Daniel Widberg Täby BwK Herrar B
  Mats Axelsson Täby BwK Herrar B
9. Nils Rockberg Täby BwK Herrar C
  Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar C
10. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
11. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
12. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
  Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B